Головна / Підготовка / Підготовчі курси / Підготовчі курси на спеціальність Дизайн

Підготовчі курси на спеціальність Дизайн

Запрошуємо на підготовчі курси до творчого конкурсу для вступу на спеціальність 022-ДИЗАЙН !!!
  Кафедра дизайну та реклами НПУ імені М.П. Драгоманова факультету філософії та суспільствознавства запрошує на підготовчі курси до вступного творчого конкурсу, що відбудеться під час вступної кампанії 2021 на спеціальність 022 – Дизайн за напрямами:
Дизайн одягу.
Графічний дизайн.
Дизайн середовища.
  Під час підготовки абітурієнти ознайомляться з умовами конкурсу, пройдуть базову підготовку до виконання практичних завдань, що включають оволодіння базовими навичками академічного рисунку (побудова гіпсової голови, штрихування) та основ графічної мови проєктуваня у дизайні.
Якщо абітурієнт не отримав відповідної професійної освіти або не володіє досвідом роботи в дизайні, то перед вступом на програми бакалаврату йому варто пройти дану підготовку.
Вступний творчий конкурс спрямований на виявлення в абітурієнтів креативного мислення, композиційних здібностей та знань академічного рисунку. Творчий конкурс проходить у два етапи.
1-й етап. Рисунок голови.
2-й етап. Стилізація рослини.
  Підготовчі курси діють з 12 квітня 2020 по травень 2021 року.
Для виконання робіт з рисунку та на стилізацію Вам необхідні наступні матеріали: папір для креслення (ватман), графітні олівці, маркер (чорного кольору), гуаш художня.
Підготовка проводиться на безоплатній основі!