Головна / Підготовка / Підготовчі курси / ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДО ТВОРЧОГО КОНКУРСУ НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 022-ДИЗАЙН

ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДО ТВОРЧОГО КОНКУРСУ НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 022-ДИЗАЙН

Запрошуємо на підготовчі курси до творчого конкурсу для вступу на спеціальність 022-ДИЗАЙН, що відбудуться під час вступної кампанії 2023 р. за освітніми програмами:

·    «Дизайн одягу та взуття».

·    «Графічний дизайн».

·    «Дизайн середовища».

Якщо абітурієнт не має відповідної підготовки, професійної освіти або не володіє досвідом роботи у сфері дизайну, то перед вступом на освітні програми бакалаврату абітурієнт може пройти дану підготовку.

Вступний творчий конкурс спрямований на виявлення в абітурієнтів креативного мислення, композиційних здібностей та знань академічного рисунку, якісної підготовки випускників шкіл, ліцеїв, гімназій, закладів професійної (професійно-технічної) освіти до вступу в Університет.

Навчальний процес на Курсах передбачає:

·         ознайомлення абітурієнтів з умовами конкурсу;

·         підвищення рівня знань та умінь слухачів з основ композиції та рисунку.;

·         підготовку слухачів до 2-х етапів вступного творчого конкурсу. Абітурієнти пройдуть базову підготовку до виконання практичних завдань, що включають оволодіння базовими навичками академічного рисунку (побудова гіпсової голови) та основ графічної мови проєктування. Нарівні з читанням лекцій та практичних занять передбачена самостійна робота слухачів та індивідуальні консультації.

Творчий конкурс проходить у два етапи.

1-й етап. Рисунок гіпсової голови.

2-й етап. Стилізація та композиція рослини.

·         Після проходження курсів та успішного складання підсумкової атестації слухачу видається сертифікат про закінчення підготовчих курсів.

·         Підготовка слухачів на Курсах може здійснюватися за денною та дистанційною формою навчання. Заняття можуть відбуватися як в офлайн та і онлайн режимі на платформах Zoom та Google meet.

·         Тривалість курсів 15 тижнів загальним обсягом 60 годин (42 години - аудиторна робота, 18 годин - самостійна робота) у період з березня по червень місяць.

·         Для виконання творчих робіт з рисунку та композиції Вам необхідні наступні матеріали: папір для креслення (ватман), графітні олівці, маркер (чорного кольору), гуаш художня.

Прийом заявок на підготовчі курси здійснюється у період з 10 січня по 27 лютого з попередньою реєстрацією у google формі.

Реєстрація за посиланням https://forms.gle/EwrddBbFzK1RbdpC8

Консультації за телефоном: 0971772035